ofi

ofi Hakkında

1989 yılında kurulan ofi, bugün dünya çapında 22.000'den fazla müşteriye gıda ve endüstriyel hammadde tedarik ederek, tohumdan rafa çalışan lider bir küresel tarım şirketidir. 66 ülkeden 72.000 çalışanımızdan oluşan ekibimiz, kakao, kahve, kuruyemiş, fındık, susam, baharat, pirinç ve şeker gibi 18 platformumuzun çoğunda liderlik pozisyonları oluşturmuştur. ofi olarak sorumlu bir şekilde büyümeye kararlıyız. Uzun vadede tutarlı üretim ve süreklilik sağlamak için, paydaşlarımızla iş birliği yapıyor ve dünyanın doğal kaynaklarının çevre yönetimini uyguluyoruz.

Dünyanın en tanınmış markalarının yanında olan güvenilir gıda ürünleri, üstün kalite, izlenebilir ve diğer birçok katma değerli hizmetler sunan bir tedarikçiyiz. ofi, dünya çapındaki müşterilerine kuruyemiş ve ürünlerini tedarik etmeyi, işlemeyi ve dağıtmayı amaçlamaktadır. ofi'ın dünya çapındaki köklü varlığı, rekabetçi fiyatlarla yıl boyunca güvenilir ürünler sunmamızı sağlamaktadır.

Olam

Entegre Değer Zinciri

Kuruyemiş ve ürünlerindeki farklı konumumuz, tüm değer zincirindeki entegrasyonumuza dayanır. Tüm ülkelerdeki bahçe ve çiftliklerden, üretim, lojistik, ileri derecede işleme, pazarlama ve dağıtım gibi ürün yolculuğunun her aşamasını yönetiyoruz.

ofi web sitesini ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.