AtSource

AtSource, tarımsal hammaddeler ve gıda bileşenleri için kapsamlı bir sürdürülebilir satınalma çözümüdür.

Bahçeden fabrika kapısına kadar, AtSource müşterilerin yeryüzündeki gerçek değişimi şekillendirmelerine yardımcı olur ve çoklu sosyal ve çevresel hedefleri karşılar. Böylece tedarik zincirlerindeki dayanıklılığı artırır.

AtSource, üreticiden ürünün yolculuğunun her aşamasında, üretim, lojistik ve teslimattan müşterilerimize kadar ürünün sosyal ve çevresel ayak izlerini izleyen bir dijital portal aracılığıyla zengin ve ayrıntılı veriler sunar.

 

Müşterilerin ürün yolculuğunun her aşamasında doğrudan tedarik kaynağına bağlanmasıyla, izlenebilirlik garanti edilir. Aşamalı olarak arttırılmış etki, doğrulama, ayrıntı ve bilgi seviyeleriyle 3 farklı düzeyde müşteriye sunulur.

Dijital portal sayesinde, müşterinin zengin verilere, gelişmiş ayak izine ve ayrıntılı izlenebilirliğe anında erişimi sağlanır.

İddialı bir hedef olarak kendimize 2025 yılına kadar ofi bünyesindeki tüm ürün ve içeriklerin %100'ünün AtSource’a dahil olmasını belirledik.*

* Borsada işlem yapılan birimleri içermez.

Değişimi Yönetiyoruz

Tarımda çalışanlar için çok sayıda zorluğun üstesinden gelmek ve artan nüfusu beslemek, giyecek ve barınmak için çözüm bulmak için kaçınılmaz bir zorunluluk vardır.

İşte bu yüzden Küresel Tarımı Yeniden Hayal Etme zamanı geldi.

AtSource, başarımızın temelidir.

Daha fazla bilgi için lütfen AtSource web sitesini ziyaret edin.